6.4. -11.4.2021

06.04.2021

První pracovní den po Velikonocích může být provázen nečekanými změnami nálad, ale i vrtkavostí počasí. Duše se může cítit sklesle, do ničeho se jí moc nechce a mohou na ni doléhat povinnosti, které ji brání se cítit uvolněně.

Opřeme se o Slunce v Beranu. Vytváří pěkný aspekt ke své vládnoucí planetě Mars v Blížencích. Radí nám nepodléhat náladám a pasivitě. I když se hned nedaří, zůstat přesto aktivní, podnikaví a zdravě sebevědomí. 

Záleží velmi na tom, jak máme zvládnutou svou mysl a jakými vládneme komunikačními dovednostmi. Planeta Merkur v Beranu vytvoří v pátek konjunkci s Chironem, a tím se dotkne našich bolavých a citlivých míst. Zjistíme, co nechceme od druhých slyšet, jaká slova a názory nás zraňují nebo vyhecují k neadekvátní reakci, a na co vše jsme přecitlivělí a hákliví.

Zároveň tu máme ale podporujícího Saturna v sextilu na Merkura, který nám pomůže situaci lépe a s moudrostí ustát a rozmyslet si včas, co řekneme. Nebo také vůbec nereagovat.

Pozor si dejme také v pátek na nepříznivý aspekt mezi Neptunem a Marsem. Může vyvolávat apatii, nechuť se do něčeho pustit nebo potlačovat agresi. Zatajovat pravdu a mlžit. Sledujme, zda nepoužíváme věty jako např.: nemá to cenu, je to zbytečné, proč bych se snažila, stejně to nedopadne dobře, ničemu nevěřím,....... Tyto formulky nám odebírají energii, oslabují naši imunitu, vedou k únikům z reality a ke vzniku závislostí. Pozor na léky, alkohol a omamné látky.

Naopak pozitivní věty- afirmace přelaďují naši mysl a dodávají nám sílu měnit svou realitu.

Povzbuzující jsou aspekty mezi Venuší a Marsem a Venuší a Jupiterem. Podporují naši schopnost se otevřít Lásce, radosti, hojnosti a pocitu štěstí. Vytvářet harmonické vazby mezi lidmi a tvořit si šťastnou budoucnost.  

O víkendu již můžeme vnímat energie pondělního Novoluní v Beranu. Nový start, nové začátky, nová rozhodnutí,.....

Zaujměte nový postoj ke svému životu.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

JASNOST

Andělská moudrost vám připomíná, že mysl která je neustále plná myšlenkového "harampádí", je nemocná, a naopak mysl klidná, tichá je mysl Božská.

Umožněte moudrosti, jež se skrývá ve vašem srdci vydat svou záři, aby ustal věčný hovor uvnitř vaší mysli. Vězte, že vás na to upozorňuje váš anděl a čeká, aby vám s vaším úkolem pomohl.

Posaďte se klidně, abyste mohli vnímat vnitřní ticho. Díky němu budete moci vyzařovat čisté, jasné světlo do všech oblastí svého života.

V jasu tohoto světla vám andělé odhalí nový způsob bytí.

Uvidíme věci odlišně a dokážete se rozhodnout z pozice síly a jasnosti.

Afirmace: Má mysl je tichá, klidná a projasněná.