6.5. - 12.5.019

06.05.2019

Slunce v Býku je v následujících dnech příznivě aspektováno. Povede nás cestou k větší stabilitě, systematičnosti a zodpovědnosti. Posílí naši sebehodnotu a dá možnost uspořádat si žebříček hodnot (Slunce v trigonu na Saturna). Je to vhodný čas pro dokončování rozdělané činnosti nebo pro zhmotňování, plánování a uskutečňování dlouhodobých plánů.

Slunce v sextilu na Neptuna nám připomíná, že bez lásky k lidem, k tomu co dělám, bez obětavosti a ochoty není peněz ani výsledků. Že získáváme tím, když dáváme.

Slunce začíná tvořit trigon, pozitivní aspekt, s planetou Pluto. To nám pomůže zocelit se z prošlých krizí a ponaučit se z nich. Získáme na vnitřní síle, vytrvalosti a houževnatosti. Umíme už si více vážit sami sebe i druhých.

Planeta Merkur přechází do znamení Býka a hned ve středu vytvoří konjunkci s Uranem. Merkur v Býku získává na větším klidu, pečlivém rozmýšlení a uvažování, ale pokud je ve spojení s Uranem, bude více nervózní, nesoustředěný, podrážděný a jeho rozhodování nebo jednání může být zbrklé a nečekané. Může nás překvapit nepříjemná zpráva. Nedejte se ničím vyprovokovat, snažte se o zachování klidu a změnu úhlu pohledu. Vnímejme nové nápady, inspiraci, vhledy, kterými bude naše mysl obohacena. Nabídne nám vidět situace v širších souvislostech.

Tento týden je na pořadu dne láska a vztahy ve všech podobách a projevech. Počáteční problémy a ochlazení ve vztazích (Venuše kvadrát Saturn) bude postupně vyprchávat a měnit se v radost, příjemné prožitky a optimističtější pohled (Venuše trigon Jupiter). Chytákem je ovšem vyvolávání dramat, díky vlastní přecitlivělosti, bojovnosti, manipulaci a vztahovačnosti (Venuše kvadrát Pluto). Nenechme se nachytat!! Cílem je proměna a přehodnocení vztahů! Vesmír naše snažení podporuje harmonickým aspektem Venuše v sextilu na Mars.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

RADOST- Radost pramení z pocitu spojení s Božstvím a je vlastností, která vás prosvětluje. Andělská rada zní, abyste ji pěstovali tak, že v každé situaci budete hledat Božství. Dívejte se pod povrch a hledejte světlo v srdci každého člověka. Umožní vám to uvědomit si zázrak stvoření a ve vašem životě se rozžehne radost. Těšte se ze všeho, protože radost je klíčem k osvícení. Radujte se ze života.

Afirmace : Ve všem nacházím radost.