7.9.-13.9.020

07.09.2020

Krásný zemský trigon nám otevírá začátek týdne, je tvořený Sluncem, Lunou a planetami v Kozorohu. Přináší do napjaté atmosféry vytvářené jinými planetami, více souladu, klidu a pohody. Dává prostor pro praktické, pracovní a finanční záležitosti.

Slunce je v harmonickém aspektu, trigonu, na Jupitera, nám dodává více elánu, radosti a schopnosti vidět situace optimisticky. Víru, že to co se děje právě teď, se děje nakonec pro naše dobro. Záleží čemu věříme a k čemu se přikláníme. Z jaké úrovně poznání děje posuzujeme. Jupiter nám rozšiřuje obzory, pomáhá nám vidět souvislosti, a vidět události z nadhledu. Je to náš úkol, pěstovat v sobě víru, radost a činit se šťastnými.

Zároveň Slunce tvoří opozici s planetou Neptun. Můžeme začít o sobě pochybovat, mít pocit, že nemáme v něčem jasno, zmítat se ve snách a iluzích. Vidíme kolem sebe chaos. Úkolem je nenechat se otrávit a zmást čímkoliv, nýbrž pěstovat v sobě naději a věřit v uzdravení čehokoliv. Procházíme testem, zda jsme schopni dobře rozlišovat dobro od zla, čemu věřit a co je lež. Odpovědi nám přijdou zevnitř, od srdce, pomocí naší intuice. Světlo a lásku, kterou v sobě nalezneme, pak šiřme dál kolem sebe. Konstelace nás vede k pochopení, že neexistuje jen hmotný svět, že se nemáme nechat ochudit o svět duchovní, vesmírný, a jeho dary využívat ve svém životě. I v poselstvích andělů znovu vyšla karta SVĚTLO viz níže.

Planeta Venuše přešla do znamení Lva a vytváří sextil na planetu Merkur ve Vahách. Konstelace příjemné a empatické komunikace, milých slov, i úspěšného a diplomatického vyjednávání. Venuše ve Lvu nás otevírá kráse, hravosti, lásce a tvořivosti. Zejména ženy se budou chtít líbit, udělat dojem a sklízet uznání. Nezapomínejme se denně pochválit a pochvalou udělat radost i druhým.

Bohužel tento týden i dny další patří zejména planetě Mars, která se začne vracet zpět znamením Berana, a to znamená, že její pohyb označujeme jako retrográdní. Znovu naváže kontakt s Černou lunou a vytvoří kvadraturu se Saturnem. Napěťový aspekt vytvoří tudíž i Saturn s Černou lunou. Jedná se o velmi náročné a nebezpečné konstelace, plné napětí, útoků, boje a agrese. Vrací nás to zpět k tématům minulých měsíců a je na nás lidech, zda jsme se poučili a jaký postoj zaujmeme. Zda už umíme podobné nebo stejné situace řešit nově a moudře.

Ve hře je starý systém vládnutí, který je už neudržitelný, ale který se nechce své nadvlády jen tak zbavit.

Každý z nás by měl v sobě pěstovat silnou a pevnou vůli, odvahu, rozhodnost, samostatnost, zodpovědnost za své konání, chránit svá práva, a udržovat v sobě vědomí toho, že máme svobodnou volbu. Na každém z nás záleží, nečekejme, že to udělá někdo za nás. Zvolme ale cestu bez násilí, bez vzteku, hněvu a nenávisti. "Bojujme" čestně a zákonným způsobem.

Situaci jen zhorší, pokud budeme nevraživí jeden k druhému a budeme na sebe vzájemně útočit.

Vyplaví se mnohé karmické dluhy. Černá luna v sextilu na Vzestupný.uzel nám vzkazuje, abychom zkoumali příčiny svých dávných minulých prohřešků, přijali je a poučili se z nich.

Buďme si vědomi své síly.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SVĚTLO- světlo prosvěcuje temnotu i šero a přináší naději a inspiraci.

Požádejte anděly, ať vás naplní větším množstvím světla. Světlo obsahuje duchovní informace a poznání, jež jsou klíčem k Vesmíru, přinášejí lásku a mír a zároveň odemykají zdroj moudrosti ve vašem nitru.

Až vaše světlo zesílí a stane se průzračnějším, ujasní se vám spousta věcí a najdete jejich smysl.

Budete jasně zářit a stanete se majákem, který druhým připomíná dostupnost Božské pomoci.

Andělská moudrost vám radí požádat anděly, aby zažehli a posílili Božský plamen ve vašem nitru.

Afirmace: Jsem světlo.