8.3. - 14.3.2021

08.03.2021

Můžeme se těšit na velmi příznivé energie. Zejména jde o Novoluní v Rybách, které dominuje tomuto týdnu a přináší sebou velkou dávku vodní, čili ženské energie. Nastává v sobotu 13.3.2021 v 11,20 hodin. Ve znamení Ryb se totiž potká nejen Slunce s Lunou, ale i s Neptunem a Venuší. Prostě nádhera, více lásky a požehnání seslané k nám z vesmíru si nemůžeme přát. Buďme si toho proto vědomi a probouzejme v sobě citlivost, vnímavost, empatii a intuici. Uvědomme si, že jsme Láskou, protože většinou na to zapomínáme.

Je to čas, kdy se máme zaměřit na své srdce a otevřít ho soucitu, něze, laskavosti a všímavosti, a to nejen vůči sobě, ale i vůči druhým. Sledujme, zda není kolem nás někdo, kdo se cítí osamocený, nebo je nemocný, nešťastný, žije ve strachu a v obavách. Udělejme nějaký dobrý skutek, potěšme někoho. V meditacích se propojujme se svým duchovním srdcem a s bytostmi světla, posílejme lásku všem lidem na této planetě. Lásku posílejme i našim "nepřátelům" a také naší matce Zemi. Představujme si, jaký chceme žít život, v jakých podmínkách chceme vychovávat své děti, vnoučata, jací lidé by měli řídit náš stát a věřme, že je to reálné. Nekritizujme, nebojujme, nýbrž tvořme ve svých vizích lepší svět. Co si umíme představit, to se děje. Buďme přející.

Mantra :

"Kéž jsou šťastné všechny bytosti světa."

Energie Ryb nás odvádí od našeho ega a svou pozornost zaměřuje na mezilidskou a bezpodmínečnou lásku. Tato energie nás vede k plynutí, k přijetí života, který nám byl dán ve všech jeho podobách. Otevřeme se Božskému proudu světla a nechme se jím vést. Prosit můžeme o ochranu, zdraví, život v hojnosti a radosti. Být shovívaví k nedostatkům svým i druhých. Pro naplněný šťastný život je nutností být schopni odpouštět, a to sobě i druhým. A k tomu je právě čas novoluní v Rybách velmi podporující. Připusťte si, že i vy jste mohli někomu v průběhu života vědomě i nevědomě ublížit, a proto proste o odpuštění.

V těchto dnech můžeme být ovšem i mnohem citlivější na podněty zvenčí, proto se nenechme zahltit negativními emocemi, pozor na lítost, skleslost, apatii, pocity oběti a úniky k závislostem. Všechny tyto emoce nechte minulosti, a s novoluním začněme vnímat život s lehkostí, štědrostí a vděčností. Zbavujme se špatných návyků. 

Tělu pomohou zejména lymfatické a reflexní masáže, půst, bylinkové čaje, koupele. 

Tvořme svět Lásky. 

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

POZITIVNÍ NALADĚNÍ - když je váš postoj pozitivní, vyzařuje z vašich myšlenek, slov i činů vysoce vibrující energie, která ovlivňuje i ostatní, a oni vám pomáhají dosáhnout vašeho cíle.

Stejně tak vnímají sílu vašeho pozitivního naladění vaši andělé a také oni podpoří vaše záměry.

Své myšlenky a postoje si vybíráte sami, a tak se zaměřte na láskyplné, přínosné a úspěšné výsledky ve všech oblastech svého života.

Díky svému pozitivnímu naladění se cítíte šťastni, zdraví a naplnění.

Afirmace : Jsem pozitivní a mám plno síly.