8.4. - 14.4.019

08.04.2019

O konstelacích, které tento týden působí, si můžete přečíst i v minulé předpovědi. Jde hlavně o kvadratury mezi Sluncem v Beranu a Saturnem a Plutem v Kozorohu. Může se na vás valit více práce, zodpovědnosti, povinností a úkolů. Nepůjde vše hladce, vše si musíme tento týden řádně zasloužit a odpracovat. Tam, kde budeme nedočkaví, uspěchaní, a příliš hrr, přijdou překážky, komplikace nebo i zastavení. Učíme se změnit přístup k tomu, když něco nejde podle nás, když se nedaří tak, jak "My" bychom to chtěli. Vesmír má však jiné záměry, a tak nezbývá než to vzít na zřetel. Jsou dvě cesty. Buď jde o naznačení, že tudy cesta nevede a máme se vzdát chtění. Nebo problém přichází jako zkouška trpělivosti, výdrže, překonání překážky a zodpovědnosti.

Slunce zároveň tvoří trigon na Jupitera ve Střelci, což nám pomáhá nezapomenout na optimismus, radost a smích. Pomůže nám duchovně zpracovat určitý problém. Věřit si, mít víru v sebe a nenechat se zastrašit a otrávit problémy.

Jupiter se ve středu večer zastavuje a začíná svou retrográdní pouť. Téměř do poloviny srpna máme možnost přemýšlet o svém životě, jak smysluplně ho žijeme, můžeme přehodnotit svou životní cestu, vztah k náboženství a duchovnu, změnit svou filosofii a světonázor.

Pod vlivem Venuše v Rybách v konjunkci s Neptunem přichází touha se bláznivě zamilovat a prožívat pohádkový vztah. Zavládne větší pohoda ve vztazích, romantika, porozumění a ochota si vzájemně pomáhat a naslouchat jeden druhému. Saturn svým sextilem na Venuši nás ochrání před případným zklamáním a fantazírováním. Bude přispívat k tomu, abychom vnímali lásku reálnýma očima, a aby naše city byly stálé a pevné.

Merkur v Rybách v sextilu na Urana se postará o spoustu nápadů, o nárůst intuice a o skvělý pocit z pomoci druhým.  

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SMÍCH: Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení. 

Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnotu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

Afirmace: "Ve všem vidím humor."