9.3. - 15.3.020

09.03.2020

Hned v pondělí 9.3.020 v 18,47 hodin nastává Úplněk v Panně. Je nazýván Super úplňkem, čili silnějším úplňkem, protože je Luna blíže Zemi než obvykle.

Super úplněk v Panně nás spojuje s praktickou a zemitou energií. Je také v pozitivním vlivu s planetami v zemském Kozorohu (Mars, Jupiter, Pluto, Saturn), čímž se celé působení násobí. Vede nás tedy k praktickým, konkrétním činům, ke zhmotňování svých přání a cílů. K plánování, třídění a dělání pořádků, úklidu a dokončování restů. Uklidit si máme nejen kolem sebe-ve vnějším světě, ale zejména si vyčistit mysl od negativních myšlenek, strachů a obav, které se týkají zejména zdraví. Nejsilnější dovedností Panny je umění rozlišování a analyzování. Co mi přináší užitek a co ne. Zklidnit mysl a pozorovat nebo eliminovat negativní a úzkostné myšlenky pomáhá meditace. K tématům Panny patří i péče o tělo. Čistíme ho za pomoci odlehčené stravy, očistných půstů, koupelí, pití bylinek. Cokoliv uděláte ve prospěch svého těla v těchto dnech, se několikrát znásobí.

Současně se stává 10.3.020 Merkur ve Vodnáři stacionární a bude ukončovat svou retrográdní fázi. Bude tedy úzce souviset s tímto super úplňkem, bude mít právě velký vliv na naše myšlení. Přijdou nové nápady, myšlenky, podněty, aha momenty, lépe se budou "čistit" některé nežádoucí a zastaralé myšlenkové vzorce. Zkusme se podívat na situace a na informace, které k nám "chodí" nově, jinak, z nadhledu. Uděláme tím velmi mnoho pro své duševní i fyzické zdraví. 

Pamatujme, že pozitivní mysl je půl zdraví a naopak, že ve zdravém těle je zdravý duch.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ARCHANDĚL CADKIEL - vám pomůže nalézt toleranci a odpuštění.

Pracuje ve fialovém paprsku očistění a transmutace a pomáhá vám zbavit se nižších vibrací a dosáhnout vyššího způsobu bytí.

Andělská moudrost vás vybízí, abyste si představili, že se nacházíte ve fialovém paprsku, a zavolali archanděla Cadkiela na pomoc.

Odevzdejte své potíže a náročné vztahy plamenům, aby veškerá negativita mohla být transmutována.

Vytažením této karty je vám požehnáním a vypovídá o tom, že jste připraveni kráčet po cestě světla.

Afirmace : Očišťuje mne fialový plamen.