22.1. - 28.1.2024

23.01.2024

Přednáška "Dary a výzvy roku 2024" v úterý 30.1.2024 od 19 hodinhttps://www.evaprokopcova.cz/prednasky/


Začátek týdne ovlivní stále ještě konjunkce Slunce ve Vodnáři s planetou Pluto, která již také vstoupila do tohoto znamení, viz. minulé poselství: https://www.evaprokopcova.cz/l/15-1-21-1-2024/

Můžeme pociťovat sílu a odhodlání ke změně, k projevení naší tvořivosti a svobody. V opačném případě se můžeme zmítat v emocích, které nám naopak berou sílu a energii k seberealizaci a ke změnám.

Hned v úterý se planeta lásky, krásy, vztahů, hodnot a peněz, Venuše, přesune ze znamení Střelce do znamení Kozoroha.

Začneme víc šetřit a s rozmyslem se rozhodovat do čeho peníze budeme investovat. V lásce se projeví více zdrženlivosti, stálosti a zodpovědnosti za své city a vztahy. Zesílí potřeba společenské a umělecké tvořivosti. 

Můžeme mít ovšem sklony se unáhlovat v nějakém úsudku, zbrkle reagovat, kritizovat a impulzivně se projevovat. Vybírejme si, kterými informacemi se chceme zaobírat a jsou nám k užitku, a které k životu nepotřebujeme. Mějme kontrolu nad tím co říkáme a jaká slova používáme. Nespěchejme, zejména pokud sedíme za volantem. Raději se jděme projít, zaběhat si nebo jinak si protáhnout své tělo.

Ve čtvrtek 25.1.2024 v 18,54hod. nás čeká první úplněk v tomto roce, a to Úplněk ve Lvu.

Bude probíhat na ose Lev a Vodnář, a tyto odlišné energie budou na sebe narážet. Lev touží po lásce, blízkosti, chce se zamilovávat, zatímco Vodnář zachovává odstup a citově se příliš neangažuje. Úplněk varuje před chladem v našich srdcích.

Odlišná je i tvořivost, Lev má na mysli svůj úspěch a potlesk, zatímco Vodnář tvoří pro dobro celku. Vylaďme tyto energie, objevme svou jedinečnost a talent, a mějme na srdci užitek pro společnost.

Úplněk nám prostřednictvím Slunce osvítí ty zákoutí naší duše, kde ještě stále mohou přetrvávat naše sobecké postoje, pýcha, namyšlenost a přehnaná důležitost. A právě nyní máme vhodnou příležitost si to uvědomit a od těchto nízkých energií se osvobodit.

Tvořme z lásky, radosti, užívejme si život v celé jeho kráse a různorodosti.

V rámci společnosti může vyvolat úplněk napětí mezi autoritami a dětmi, mezi vládnoucími představiteli a lidem. 

Buďme láskou a milujme.

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SVĚTLO- světlo prosvěcuje temnotu i šero a přináší naději a inspiraci.

Požádejte anděly, ať vás naplní větším množstvím světla. Světlo obsahuje duchovní informace a poznání, jež jsou klíčem k Vesmíru, přinášejí lásku a mír a zároveň odemykají zdroj moudrosti ve vašem nitru.

Až vaše světlo zesílí a stane se průzračnějším, ujasní se vám spousta věcí a najdete jejich smysl.

Budete jasně zářit a stanete se majákem, který druhým připomíná dostupnost Božské pomoci.

Andělská moudrost vám radí požádat anděly, aby zažehli a posílili Božský plamen ve vašem nitru.

Afirmace: Jsem světlo.