25.1. - 31.1.2021

25.01.2021

Prožíváme dobu duchovního probuzení. Velmi dynamické a náročné období pokračuje i tento týden, aby nás vyburcovalo k vnitřní proměně. Pak teprve může nastat změna vnější. Vše stojí na našich hodnotách, schopnosti se změnit a žít ve svobodě.

Konstelace popsané v minulém poselství stále platí. Jde o Slunce konjunkce Saturn a Jupiter ve Vodnáři v kvadratuře na Uran, Mars a Černou lunu v Býku) :

https://www.evaprokopcova.cz/l/a18-1-24-1-2021/

Tato kvadratura bude zároveň součástí čtvrtečního Úplňku ve LVU, čili 28.1.021, ve 20,16 hodin. Luna se bude nacházet ve znamení Lva a Slunce ve Vodnáři v úzkém spojení s Jupiterem a ještě částečně i se Saturnem.

Slunce osvítí všechno to, co je uvnitř nás. Jak se cítíme, co prožíváme za emoce. Zda je tam láska, pocit štěstí, naplnění, tvořivost, šlechetnost a velkorysost. A nebo spíš citově strádáme, cítíme se nemilovaní a podléháme svodům světa, a našeho Ega, které posiluje naši pýchu, domýšlivost, aroganci a nadřazenost. Nespokojenost a trápení vzniká vždy z toho, když nedostáváme to, co chceme.

Ptejme se sami sebe:

Co mě nejvíc zraňuje ? Čím trpí nejvíce mé sebevědomí, vědomí mé hodnoty?

Odpověď pak napoví, kde je naše slabé místo, a s jakou emoci je třeba pracovat.

Znamení Vodnáře nám radí, uzdravit a osvobodit se od všeho bolestného v nás. Dobře se vypořádat sami se sebou, se svými slabinami, nemyslet jen na sebe a své výhody, ale jednat ve prospěch celku. Nehledat neustále jen viníky a být ve vzdoru. Vzdor a odpor je nepřijetí, a je to pozůstatek zranění z minulosti. Vzdor a odpor brání lásce a spojení. Neumíme milovat pak sebe ani druhé.

Tato doba nás učí se spojit, propojit s ostatními. Nikoliv bojovat proti sobě a oddělovat se jeden od druhého. Odstup pak máme mít od svých emocí, zejména pocitu důležitosti.

Planeta Merkur ve Vodnáři se dostane do retrográdní fáze (zpětného chodu) od 31.1. do 21.2.2021. Dá nám možnost se zastavit a pomocí intuice se podívat znovu na situace, které jsme v minulosti prožili a určitým způsobem vyhodnotili. Zejména půjde o pravdivost informací, které nám jsou předkládány. Můžeme očekávat komunikační problémy, spoustu nedorozumění, nic neříkající diskuze, slovní útoky. Zvýší se riziko nehodovosti, doprava může kolabovat.

Mars se dostane do konjunkce s Černou lunou v Býku a Venuše do konjunkce s Plutem. Prostor pro dramata a skrytou manipulaci v oblasti peněz, majetku a svobody. Velký tlak na naše hodnoty.

Jak budeme prožívat tuto dobu záleží jen na nás samotných.

Jsme tvůrci, radujme se, buďme kreativní a milujme.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ROZHODNUTÍ: Když se bojíte učinit nějaké rozhodnutí, vaše mysl se snaží ovládnout váš život. Výsledkem jsou rozhodnutí z pozice vašeho Ega. Vaši andělé vám radí, abyste zhodnotili a zvážili všechny možnosti, pustili celou záležitost z hlavy a vybrali si to, co ve svém srdci cítíte jako správné a co vám způsobí největší radost. Nenechte se však unášet bláhovými popudy a svěřte situaci Božské inspiraci.

Rozhodněte se pro nejvyšší dobro. Mějte na paměti, že když něco neslouží vašemu nejvyššímu dobru, neslouží to určitě ani nejvyššímu dobru těch kolem vás. Proto se zbavujte falešných pocitů odpovědnosti za druhé a rozhodujte se moudře.

Zklidněte se a nalaďte se na své Vyšší já. Požádejte své anděly o vedení a pomoc. Poté se ze stavu hlubokého vnitřního klidu spontánně a s lehkostí rozhodněte.

Afirmace : Rozhoduji se pro své nejvyšší dobro.