4.3. 10.3.019

04.03.2019

V tomto týdnu získává na intenzitě konstelace z minulého týdne, tj. konjunkce Slunce s Neptunem, kterou doplní následně Luna. Nastává Novoluní v Rybách, a to 6.3.019 v 17,05 hod. Ovlivňuje naši citlivost, vnímavost a empatii vůči druhým lidem. Vzájemná pomoc a vděčnost je mnohem silnější než v jiném období. Ten, kdo se obrací k Bohu, vesmíru, si může připadat jako v pohádce, kde zažívá kouzla, zázraky a kde vítězí láska a šťastné náhody.

Pro někoho je to však hledání sebe sama, tápání v mlze, nebo prohlédnutí iluzí o sobě a klamných nadějí. Můžeme zjistit, na kom nebo na čem jsme závislí. Kde nám chybí víra? Učíme se neusilovat, nechat se inspirovat a splynout s životem. Odpouštět, milovat a děkovat. V tyto dny budou působit silněji léky, alkohol, a ostatní omamné látky. Nov je proto i příležitostí zbavit se jakýchkoli závislostí (třeba i na sladkém).

Slunce v Rybách je zároveň v sextilu na Saturna, čímž se nám připomíná, že žijeme v realitě, a že ji máme brát na zřetel, zejména pak přijmout svou zodpovědnost za své sny a přání.

V úterý 5.3. v podvečer nastává retrográdní fáze Merkura v Rybách, a to až do 28.3.019. Ještě znovu a stále je potřeba vylaďovat své myšlenky tak, aby v nich převládala láska. Připomenou se nám proto situace z minulosti, kde jsme ve jménu lásky nejednali, a kde má dojít k uvědomění a nápravě. Doba retrográdnímo Merkura může přinést kolapsy v dopravě, nedorozumění mezi lidmi, nepravdy, lži a podvody.

Středa 6.3.019 je opětovným vstupem planety Uran do znamení BÝKA, ve kterém už tentokrát setrvá až do dubna 2026 (s přestávkou od 7.7.025-9.11.2025). Tuto událost známe již z loňského května, kdy Uran poprvé vstoupil do tohoto znamení, ale jen na dobu do 6.11.2018.  Více se dočtete na Dlouhodobé vlivy.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D.Cooper)

PŘIZPŮSOBIVOST : " Život je plný změn a překvapení. Andělé vás vedou k tomu, abyste plynuli s proudem, protože vzdorujete-li mu, vytváříte tím problémy.

Požádejte svého anděla, ať vám pomůže otevřít se novým myšlenkám a příležitostem. Když přijmete možnost, že existují i jiné způsoby řešení, otevřou se před vámi dveře, které jste doposud neviděli, a změnami projdete snadno.

Na každý problém existuje řešení. Dívejte se na věci očima lásky a očekávejte to nejlepší, a životní síla vámi bude volně plynout. Budete se cítit zdraví a plní sil a budete mít přistup k potřebným zdrojům i k moudrosti v sobě, která vám pomůže zvládnout období změn."

Afirmace : "Jsem svobodný/á a otevřený/á všemu novému.