Dlouhodobé vlivy

Černá luna je symbolem dramat v naší duši, které plynou z nahromaděného karmického dluhu. Je ukazatelem naší černé karmy, která má být přetavena v dharmu (správné jednání).

Černá luna opouští v prvním květnovém týdnu znamení Vodnáře (úleva pro Vodnáře) a přesouvá se do znamení Ryb. Zde bude do konce ledna 2020. Připravme se na období psychicky velmi náročné, přecitlivělé, kdy nám může připadat život dost těžký a můžeme upadat do beznaděje a utrpení. Karmický dopad této Černé luny se dá vyrovnat duchovní cestou,...

Středa 6.3.019 je opětovným vstupem planety Uran do znamení BÝKA, ve kterém už tato planeta setrvá až do dubna 2026 (s přestávkou od 7.7.025-9.11.2025), Dlouhodobý vliv této konstelace viz níže.

V úterý 15. 5. 018 v 17,24 hodin nastává významná událost tohoto roku. Generační planeta Uran mění své dosavadní postavení a opouští po 7 letech znamení Berana, a vstupuje do znamení BÝKA. Mění-li generační planety své místo působení ve znameních, vždy to přináší zásadní velké změny celospolečenské i osobní.